Koszty dostawy (od 6,99 zł)
Koszt wysyłki

Jest uzależniony od formy płatności (przelew, płatność przy odbiorze). Za całe zamówienie klient ponosi jeden koszt dostawy. 

POCZTA POLSKA

CENNIK:
Przesyłka
Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Paczka 48/odbiór w punkcie 9,99 zł 14,99 zł
Paczka 24 13,90 zł 17,90 zł
Pocztex Kurier 48 12,70 zł 16,70 zł
 
Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj dostawa zajmuje do 2 dni roboczych od nadania paczki. W większości przypadków Pocztex Kurier 48 i Paczka 24 są dostarczane w ciągu 1 dnia roboczego.
 
FIRMY KURIERSKIE
Przesyłki dostarczają:
 
 
 
 
CENNIK:
 
Przesyłka
Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
DHL, DPD 13,50 zł 15,90 zł
InPost 12 zł 14,90 zł
 
W przypadku dostawy firmami kurierskimi czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Standardowo przesyłka znajduje się u klienta następnego dnia roboczego po nadaniu paczki.
 
PACZKOMATY
CENNIK:
 
Przesyłka Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Paczkomaty InPost 10,90 zł 19,90 zł

W przypadku dostawy przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 48 godzin od momentu nadania paczki. Większość paczek znajduje się w wybranym Paczkomacie już następnego dnia po nadaniu.

Maksymalny wymiar paczki to 41 x 38 x 64 cm.

PACZKA W RUCHU
CENNIK:
 
Przesyłka Przelew/Płatność online  
Paczka w Ruchu 6,99 zł  

W przypadku dostawy przez Paczkę w Ruchu, przesyłka znajdzie się w wybranym kiosku Ruchu w ciągu 5 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Maksymalne wymiary paczki to 50 x 30 x 20 cm. Niektóre towary z naszej oferty nie będą mogły być zamówione tą usługą ze względu na wymiary. Informacja o tym zawsze znajduje się w opisie przedmiotu.

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

W przypadku dostawy poza granice Polski, koszt wysyłki wynosi 60 zł w przypadku wysyłki do krajów należących do Unii Europejskiej i 80 zł do pozostałych krajów świata. Przesyłki są realizowane przez usługę Global Express Poczty Polskiej (do wszystkich krajów, które obejmuje ta usługa), listy polecone zagraniczne (do pozostałych krajów świata). W przypadku dużych gabarytów przesyłki wysyłka jest realizowana poprzez Paczki Pocztowe Poczty Polskiej (wszystkie kraje świata) oraz firmy kurierskie DPD i GLS (Unia Europejska).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl