Koszty dostawy (od 6,99 zł)
Koszt wysyłki

Jest uzależniony od formy płatności (przelew, płatność przy odbiorze). Za całe zamówienie klient ponosi jeden koszt dostawy. 

POCZTA POLSKA

CENNIK:
Przesyłka
Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Pocztex Kurier 48/odbiór w punkcie 10,99 zł 15,99 zł
Poczta Polska - dostawa pod adres
12,70 zł 16,70 zł
 
Usługa wysyłki Poczta Polska dostawa pod adres realizowana jest za pomocą następujących usług Poczty Polskiej (w zależności od wielkości przesyłki):
Pocztex Kurier 48
Przesyłka firmowa polecona
 
Czas dostawy przesyłek Pocztex Kurier 48 wynosi 2-4 dni robocze. Czas dostawy przesyłki firmowej poleconej do 5 dni roboczych. Przesyłki za pobraniem realizujemy tylko za pomocą Pocztex Kurier 48.
 
Poczta Polska oferuje dostawę do ponad 11 800 lokalizacji na terenie całej Polski. W skład sieci punktów odbioru Poczty Polskiej wchodzą placówki pocztowe, kiosku Ruch, stacje paliw Orlen, sklepu Żabka i Freshmarket.
Wszystkie punkty odbioru obsługują płatność przedpłatą, pobranie jest możliwe jedynie w placówkach Poczty Polskiej.
 
FIRMY KURIERSKIE
Przesyłki dostarczają:
 
 
CENNIK:
 
Firma kurierska Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
DPD 15,90 zł 20,90 zł
InPost 12,50 zł 16,50 zł
 
W przypadku dostawy firmami kurierskimi czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Standardowo przesyłka znajduje się u klienta następnego dnia roboczego po nadaniu paczki.
 
PACZKOMATY
CENNIK:
 
Przesyłka Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Paczkomaty InPost 12,50 zł 21,50 zł

W przypadku dostawy przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 48 godzin od momentu nadania paczki. Większość paczek znajduje się w wybranym Paczkomacie już następnego dnia po nadaniu.

Maksymalny wymiar paczki to 41 x 38 x 64 cm.

PACZKA W RUCHU
CENNIK:
 
Przesyłka Przelew/Płatność online  
Paczka w Ruchu 6,99 zł  

W przypadku dostawy przez Paczkę w Ruchu, przesyłka znajdzie się w wybranym kiosku Ruchu w ciągu 5 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Maksymalne wymiary paczki to 50 x 30 x 20 cm. Niektóre towary z naszej oferty nie będą mogły być zamówione tą usługą ze względu na wymiary. Informacja o tym zawsze znajduje się w opisie przedmiotu.

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

UWAGA!!!
Z powodu zawieszenia przyjmowania przesyłek zagranicznych do większości krajów świata przez Pocztę Polską obecnie realizujemy zamówienia tylko do krajów Unii Europejskiej oraz wybranych pozostałych krajów Europy oraz Świata, do których Poczta Polska udostępnia wysyłanie przesyłek.

EUROPA

W obecnej sytuacji w naszym sklepie występują dwa cenniki wysyłki dla wysyłki na terenie Europy.

Dla poniższych krajów Europy koszt wysyłki wynosi 60 zł, niezależnie od wielkości zamówienia (kolejność alfabetyczna):

Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bułgaria, Chorwacja, Cypr, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Islandia, Litwa, Luksemburg, Łotwa, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Portugalia, Rosja, Rumunia, San Mariono, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, Ukraina, Watykan, Węgry, Wielka Brytania, Włochy.

Przesyłki są realizowane przez listy polecone zagraniczne obsługiwane przez Pocztę Polską. W przypadku dużych gabarytów przesyłki wysyłka jest realizowana poprzez Paczki Pocztowe Poczty Polskiej (wybrane kraje Europy, zgodnie z obecną aktualizacją wysyłek zagranicznych dostępną na stronie internetowej Poczty Polskiej) oraz firmy kurierskie DPD i GLS (na terenie Unii Europejskiej).

Dla poniższych krajów Unii Europejskiej koszt wysyłki wynosi 120 zł, niezależnie od wielkości zamówienia (kolejność alfabetyczna):

Malta, Dania.

Przesyłki są realizowane przez firmy kurierskie DPD i GLS.

STANY ZJEDNOCZONE

Przesyłka zagraniczna:

Koszt wysyłki wynosi 80 zł i jest niezależny od wielkości zamówienia.

Przesyłki są realizowane przez listy polecone zagraniczne obsługiwane przez Pocztę Polską. W przypadku dużych gabarytów przesyłki wysyłka jest realizowana poprzez Paczki Pocztowe Ekonomiczne Poczty Polskiej - dostawa drogą morską, czas realizacji do 4 miesięcy. Czekamy na przywrócenie Paczki Pocztowej Priorytetowej do Stanów Zjednoczonych.

Przesyłka kurierska do Stanów Zjednoczonych

Koszt wysyłki wynosi 300 zł i jest niezależny od wielkości zamówienia. Realizowana przez firmę kurierską DHL. Dostawa do Stanów Zjednoczonych w ciągu 2-3 dni roboczych od wysyłki.

POZOSTAŁE KRAJE ŚWIATA

Koszt wysyłki wynosi 80 zł i jest niezależny od wielkości zamówienia.

Przesyłki są realizowane przez listy polecone zagraniczne obsługiwane przez Pocztę Polską. W przypadku dużych gabarytów przesyłki wysyłka jest realizowana poprzez Paczki Pocztowe Priorytetowe Poczty Polskiej.

Obecnie realizujemy dostawę do następujących krajów (kolejność alfabetyczna):

Chiny, Hong King, Kanada, Korea Południowa, Meksyk, Tajlandia, Urugwaj.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl