Koszty dostawy na terenie Polski (od 6,99 zł)
Koszt wysyłki

Jest uzależniony od formy płatności (przelew, płatność przy odbiorze). Za całe zamówienie klient ponosi jeden koszt dostawy. 

POCZTA POLSKA

CENNIK:
Przesyłka
Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Pocztex Kurier 48/odbiór w punkcie 10,99 zł 15,99 zł
Poczta Polska - dostawa pod adres
12,70 zł 16,70 zł
 
Usługa wysyłki Poczta Polska dostawa pod adres realizowana jest za pomocą następujących usług Poczty Polskiej (w zależności od wielkości przesyłki):
Pocztex Kurier 48
Przesyłka firmowa polecona
 
Czas dostawy przesyłek Pocztex Kurier 48 wynosi 2-4 dni robocze. Czas dostawy przesyłki firmowej poleconej do 5 dni roboczych. Przesyłki za pobraniem realizujemy tylko za pomocą Pocztex Kurier 48.
 
Poczta Polska oferuje dostawę do ponad 11 800 lokalizacji na terenie całej Polski. W skład sieci punktów odbioru Poczty Polskiej wchodzą placówki pocztowe, kiosku Ruch, stacje paliw Orlen, sklepu Żabka i Freshmarket.
Wszystkie punkty odbioru obsługują płatność przedpłatą, pobranie jest możliwe jedynie w placówkach Poczty Polskiej.
 
FIRMY KURIERSKIE
 
Przesyłki dostarczają DPD oraz InPost
 
 
CENNIK:
 
Firma kurierska Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
DPD 14 zł 19 zł
InPost 12,50 zł 16,50 zł
 
W przypadku dostawy firmami kurierskimi czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Standardowo przesyłka znajduje się u klienta następnego dnia roboczego po nadaniu paczki.
 
PACZKOMATY
 
CENNIK:
 
Przesyłka Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Paczkomaty InPost 12,50 zł 21,50 zł

W przypadku dostawy przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 48 godzin od momentu nadania paczki. Większość paczek znajduje się w wybranym Paczkomacie już następnego dnia po nadaniu.

Maksymalny wymiar paczki to 41 x 38 x 64 cm.

PACZKA W RUCHU
 
CENNIK:
 
Przesyłka Przelew/Płatność online  
Paczka w Ruchu 6,99 zł  

W przypadku dostawy przez Paczkę w Ruchu, przesyłka znajdzie się w wybranym kiosku Ruchu w ciągu 5 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Maksymalne wymiary paczki to 50 x 30 x 20 cm. Niektóre towary z naszej oferty nie będą mogły być zamówione tą usługą ze względu na wymiary. Informacja o tym zawsze znajduje się w opisie przedmiotu.

-----------------------------------------------------------

Koszty przesyłek zagranicznych znajdują się w osobnej podstronie: https://ludowidla.pl/pl/i/Koszty-przesylek-zagranicznych/15

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl