Koszty dostawy (od 6,99 zł)
Koszt wysyłki

Jest uzależniony od formy płatności (przelew, płatność przy odbiorze). Za całe zamówienie klient ponosi jeden koszt dostawy. 

POCZTA POLSKA

CENNIK:
Przesyłka
Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Pocztex Kurier 48/odbiór w punkcie 9,99 zł 14,99 zł
Pocztex Kurier 48
12,70 zł 16,70 zł
List polecony 10 zł  
 
Czas dostawy przesyłek Kurier 48 wynosi 2-4 dni robocze.
Poczta Polska oferuje dostawę do ponad 11 800 lokalizacji na terenie całej Polski. W skład sieci punktów odbioru Poczty Polskiej wchodzą placówki pocztowe, kiosku Ruch, stacje paliw Orlen, sklepu Żabka i Freshmarket.
Wszystkie punkty odbioru obsługują płatność przedpłatą, pobranie jest możliwe jedynie w placówkach Poczty Polskiej.
 
FIRMY KURIERSKIE
Przesyłki dostarczają:
 
 
CENNIK:
 
Firma kurierska Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
DPD 15,90 zł 20,90 zł
InPost 12,50 zł 16,50 zł
 
W przypadku dostawy firmami kurierskimi czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Standardowo przesyłka znajduje się u klienta następnego dnia roboczego po nadaniu paczki.
 
PACZKOMATY
CENNIK:
 
Przesyłka Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Paczkomaty InPost 12,50 zł 21,50 zł

W przypadku dostawy przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu 48 godzin od momentu nadania paczki. Większość paczek znajduje się w wybranym Paczkomacie już następnego dnia po nadaniu.

Maksymalny wymiar paczki to 41 x 38 x 64 cm.

PACZKA W RUCHU
CENNIK:
 
Przesyłka Przelew/Płatność online  
Paczka w Ruchu 6,99 zł  

W przypadku dostawy przez Paczkę w Ruchu, przesyłka znajdzie się w wybranym kiosku Ruchu w ciągu 5 dni roboczych od momentu nadania paczki.

Maksymalne wymiary paczki to 50 x 30 x 20 cm. Niektóre towary z naszej oferty nie będą mogły być zamówione tą usługą ze względu na wymiary. Informacja o tym zawsze znajduje się w opisie przedmiotu.

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

UWAGA!!!
Z powodu zawieszenia przyjmowania przesyłek zagranicznych przez Pocztę Polską obecnie realizujemy zamówienia tylko do krajów należących do Unii Europejskiej oraz do Wielkiej Brytanii za pomocą firm kurierskich.

Nie realizujemy zamówień do Włoch.

W przypadku dostawy poza granice Polski, koszt wysyłki wynosi 190 zł w przypadku wysyłki do krajów należących do Unii Europejskiej i do Wielkiej Brytanii.

Przesyłki są realizowane przez usługę Global Expres Poczty Polskiej (do wszystkich krajów, które obejmuje ta usługa), listy polecone zagraniczne (do pozostałych krajów świata). W przypadku dużych gabarytów przesyłki wysyłka jest realizowana poprzez Paczki Pocztowe Poczty Polskiej (wszystkie kraje świata) oraz firmy kurierskie DPD i GLS (Unia Europejska).

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl