Koszt i czas dostawy
Koszt wysyłki

Jest uzależniony od formy płatności (przelew, płatność przy odbiorze). Całe zamówienie jest wysyłane w jednej przesyłce i klient ponosi jeden koszt dostawy. 

POCZTA POLSKA

CENNIK:
Przesyłka
Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
List polecony (max 2 kg) 8,30 zł brak
Pocztex Kurier 48 10,90 zł 14,90 zł
Paczka 24 11 zł 15,40 zł
 
Czas dostawy zależy od rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Zazwyczaj dostaw zajmuje do 2 dni roboczych (Paczka 24 - w większości przypadków na następny dzień, Pocztex Kurier 48) lub do 4 dni roboczych (list polecony) od nadania paczki.
 
FIRMY KURIERSKIE
Przesyłki dostarczają:
 
 
 
 
CENNIK:
 
Przesyłka
Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Przesyłka kurierska 12 zł 15,50 zł
 
W przypadku dostawy firmami kurierskimi czas dostawy zależy od przewoźnika, rodzaju przesyłki oraz adresu odbiorcy. Standardowo przesyłka znajduje się u klienta następnego dnia roboczego po nadaniu paczki.
 
PACZKOMATY
CENNIK:
 
Przesyłka Przelew/Płatność online Płatność
za pobraniem
Paczkomaty InPost 9 zł 18 zł

W przypadku dostawy przez Paczkomaty InPost, przesyłka znajdzie się w wybranym Paczkomacie w ciągu kilku (zazwyczaj do 5) dni roboczych od momentu nadania paczki. Większość paczek znajduje się w wybranym Paczkomacie już w ciągu 2 dni roboczych.

PRZESYŁKI ZAGRANICZNE

W przypadku dostawy poza granice Polski, koszt wysyłki wynosi 40 zł w przypadku wysyłki do krajów należących do Unii Europejskiej i 60 zł do pozostałych krajów świata. Przesyłki są realizowane przez usługę Global Express Poczty Polskiej (do wszystkich krajów, które obejmuje ta usługa), listy polecone zagraniczne (do pozostałych krajów świata). W przypadku dużych gabarytów przesyłki wysyłka jest realizowana poprzez Paczki Pocztowe Poczty Polskiej (wszystkie kraje świata) oraz firmę kurierską DPD (Unia Europejska).

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl